BionicleLife

Forum traktujące o wszystkim co z Bionicle ma związek. :) Jeśli lubisz LEGO, dobre gry, czy dyskusję w miłej atmosferze, a nawet mitologię tutaj znajdziesz coś dla siebie. Życzymy przyjemnej wizyty na forum.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 Fri-04-10 22:09:04

 Vezok999

Były Moderator

21847525
Zarejestrowany: Tue-04-10
Posty: 19

Glatorianie- który najlepszy?

A wiec, który z wyżej wymienionych glatorian jest waszym ulubionym? Opisujcie zarówno jak oceniacie sety, jak i charaktery i ich historię. MOżna też tak jak ja zrobić listę. A więc ja zaczynam:

Wybór ulubionego glatorianina n ie sprawił mi zadnego problemu, jednak z resztą mam spory problem, ponieważ glatorianie to bardzo dobra seria, więc nie ustawaim ich za kolejnocią

Strakk
No, mój ulubiony glatorianin, także jeden z moich ulubionych setów ze wszystkich. Świetne nowe częsci. Topór jest bardzo dobry, tak jak jego wyjątkowe ochraniacze. No i oczywiscie maska z tym usmieszkiem... Należy tez pamiętać o nowym (jak na czasy jego wydania) miotaczu. Dużym plusem Strakka jest jeszcze inna od typowej budowa ciała, a pierwszy glatorianin lodu jest bardzo pozowalny.
A charakter? Stosuje nieczyste sztuczki aby dojsć do celu, stara się zawsze wyjsć na swoje (może lubię go przez to, żę jego a mój charakter są do siebie w wielu aspektach zbliżone).
Strakk jest jak dla mnie swietny, jedyną chyba wadą jakią mogę wymienić są jego łączniki, które jednak od połowy 2007 roku stały się łamliwe. Ogólna ocena to 9,5/10

Vorox
Mój drugi glatorianin, jestem z niego bardzo zadowolony. Dobre kolory, broń stara, jednak dobrze pasuje i oczywiscie ogon! To własnie on wyróżnia go znacząco od reszty glatorian. Piaskowa bestia jest bardzo pozowalna, może przyjąć poze zarówno na dwóch nogach, jak i skradać się na czterech. Wadą są ochraniacze rąk, które zachaczają trochę o tułów i tak jak u reszty z 2009 łamliwe częsci
W histori Voroxy siedzą godzinami w piaskownicy i czekają aż ktos do nich podejdzie. Są zagrożeniem pustyni, taka historia dobrze do nich pasuje i mi się podoba
Ogólna ocena: 9/10

Skrall
Jako set dobry, budowa inna niż większosć. Ładny miecz i maska. Ale najbardziej podoba mi się w nim jego tarcza. Ale tu jest tez jego wielka wada- sposób trzymania tarczy.  Jak zawsze wadą są łamliwe częsci
Historia Skralli jest dla mnie nawet dobra, ale nic więcej o pojedyńczym Skrallu nie powiem
Ogólna ocena 8,5

Gresh
Dla wielu jest ulubionym glatorianinem, i nawet wiem czego. Gresh jest bardzo dobry kolorystycznie, podoba mi się Tarcz rozdzielana na dwa ostrza. Może trochę za chude nogi...
W histori Gresh jest dla mnie trochę za bardzo idealistyczny, jednak go lubię
Ocena: 8,5/10

Tarix
Połączenie niebieskiego i złotego, które wiele osób skrytykowało ja uznaje za dobre. Tarix dobrze prezentuje się na półce, a ta rurka w masce bardzo mi się podoba. Jako wadę mogę uznać miotacz zamieszczony przy mieczu, który lata niezależnie od broni białaj, poza tym obciąża rękę.
Drugi w liczbie zwycięstw wielkiego turnieju, pierwszy glatorianin Tajun, rozważny- bardzo mi się podoba
Ocena: 8,5/10

Malum
Hymmm... co pomiędzy srednim a małym setem Żart. Wiele osób uważa wzrost Maluma za wadę, ja za to myslę że gdyby byłby większy nie było by widać jego opancerzenia. Malum nosi moją ulubioną zbroję, w ciekawych kolorach i ma fajny hełm. Jako broń pazury - wietnie do niego pasują. Miotacz jest zamieszczony na "narosli na ramieniu", w jego przypadku to dobre miejsce. Jako wadę mogę u niego uznać ochraniacze rąk, które blokują zakres wykonywanych przez niego ruchów.
W histori Malum jest swietny. Obłąkany, lekko szalony glatorianin. Wyrzucony z wioski za "glatoriański odpowiedniok przemocy w rodzinie" Teraz pląta się po pustyni, bawi się w piaskownicy z Voroksami i dręczy innych glatorian zadanimi u Skralli. Do Maluma: Szacun!

Sorka za chaotycznosć i nieumiejętne doborysłów w opisach, ale pisze to w noicy i jestem już po całym tygodniu wykończony i senny

Offline

 

#2 Sat-04-10 13:36:31

KopakaNuva

http://img413.imageshack.us/img413/8978/admingraficzny7.jpg

Skąd: Terror Drom
Zarejestrowany: Tue-04-10
Posty: 79
WWW

Re: Glatorianie- który najlepszy?

No, i to rozumiem! ankieta dodana, bardzo ładnie się rozpisałeś. Dlaczego tak mało jest takich tematów?

A co do samego tematu:

Strakk. Najlepszy set z pierwszejpołowy 2009 r. Dlaczego? Bo to mój jedyny set z tego okresu. Kupiłem tylko jego, gdyż Agori wszyscy byli słabi, a z Glatorian nie mogłem się zdecydować którego wybrać, więc wziąłem pierwszego lepszego. Ładna broń, hełm, sporo czzęści i oryginalna budowa. 6-7/10

Offline

 

#3 Mon-04-10 21:03:41

 Malum121

http://img338.imageshack.us/img338/139/usergraficzny2.jpg

10835509
Call me!
Zarejestrowany: Wed-04-10
Posty: 27

Re: Glatorianie- który najlepszy?

Najlepszy moim zdaniem jest malum. A fajnie go dostałem i uznałem, że jest najlepszy. A zaczeło to się tak:
Poprostu se siedziałem i grałem wtedy miałem tylko Toa Gali nuva Mistika i Toa pohatu nuva. Kiedy mam przychodzi i mówi, że mogę zadzwonić do taty i żeby mi kupił mi jakiegoś BIONICLA. W domu oczekiwałem na Tahu Mistika. A tu nagle patrze jest jakis inny na początku myślałem, że to jakiś ze starszych serji. Dopiero Vezok999 przyjechał do mnie i powiedział, że to jest najnowsza seria (niewidział nawet, że są już w sprzedaży) Potem oglądnołem innych glatorian. Rzaden nie przypadł mi do gustu. Jedynie jeszcze Strakk. I tak uznałem, że Malum jest moim ulubionym bioniclem i glatorianem.

Niezła przygoda nie !!!


http://images4.wikia.nocookie.net/__cb20100528195642/diablo/pl/images/3/35/Malu1212.jpg

Offline

 

#4 Wed-04-10 15:54:53

antraker

http://img338.imageshack.us/img338/139/usergraficzny2.jpg

Zarejestrowany: Wed-04-10
Posty: 6

Re: Glatorianie- który najlepszy?

Nie.

Malum. Intelignecja, wrogość, siła i spryt w jednym. Przyjaciel zwierząt i rozwalił obóz Łowców Kości poprzez stado Zesków!

Offline

 

#5 Wed-04-10 23:37:46

 Vezok999

Były Moderator

21847525
Zarejestrowany: Tue-04-10
Posty: 19

Re: Glatorianie- który najlepszy?

Kto usunął ankietę?

Nikt nie usunął, u mnie jest, po prostu trzeba chwilę poczekać aż się wczyta. By KopakaNuva

Offline

 

#6 Sun-05-10 11:46:37

bibik2002

http://img338.imageshack.us/img338/139/usergraficzny2.jpg

Zarejestrowany: Sun-05-10
Posty: 8

Re: Glatorianie- który najlepszy?

Lubie Gresha.

To samo. Rozwijaj wypowiedzi.

Sprom


+ Zaczynaj zdania wielkimi literami i używaj znaków interpunkcyjnych..

Offline

 

#7 Sun-05-10 12:50:57

 Spromultis

Integrator Wymiarów

8554374
Skąd: Korodon
Zarejestrowany: Wed-04-10
Posty: 33

Re: Glatorianie- który najlepszy?

Jako set najlepszy Malum. Ma fajny hełm z płomieniami, ten otwór na ustach wygląda dla mnie jak jakaś paszcza (to przez to, że na oczy są oddzielne otwory). Ma ładną broń i na całej zbroi świetne gradienty z czerwonego do żółtego, niestety te silnie złociste, mało ogniste części psują jego wygląd. Na szczęście nie ma ich zbyt dużo. W dodatku Thornax na ramieniu i te srebrne ochraniacze na łapy zapobiegają zbytniej jednolitości. Jest trochę niski, ale można dać mu dłuższy typ ud i wpakować na nie większe ochraniacze, żeby nie znikło wrażenie góry mięśni. Szkoda tylko, że naramienniki ograniczają pozowalność.


http://img153.imageshack.us/img153/6767/gotowasygnazespinaxem2.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wanderers.pun.pl www.wlokniarzlesna.pun.pl www.elektrobram.pun.pl www.hero.pun.pl www.insomniapandemonium.pun.pl